UG modpack 0.3a: Konečně bez problémů?

ugmodpackPo řadě testů a hraní to vypadá, že se mi po delší době podařilo složit funkční verzi UG modpacku. Dokonce byla opravena řada nefunkčních receptů a i hra je svižnější, než v předchozích verzích. Doporučuji proto vaší hru aktualizovat a nemáte-li toho ve svém světě příliš odehráno, zkuste začít znova. Pokud ale již máte hodně natěženo, nevadí, pouze budete muset chodit pro suroviny do nových chunků.

A jak to bude s dalším vývojem? Toto je poslední verze UG modpacku, který jsem vytvářel úplně sám. Další verze již bude seskládána ve spolupráci s některým z vás, mých skvělých fanoušků. Pouze prosím o trpělivost, jsem časově hodně limitován. I proto UG server ještě nebyl aktualizován, ale mělo by k tomu dojít během následujícího týdne.

Novou UG modpack 0.3a najdete jako obvykle na stránce UG modpack.

Komentáře

komentáře

15 komentářů u „UG modpack 0.3a: Konečně bez problémů?

  1. Ignor

   Taky mi to dělalo, u mě to bylo zapříčiněné rozbitým chunkem, jediná rada co já vím je začít s novou mapou, já si dělám pravidelně save zálohu pro tyto případy.

 1. Rusák

  ahoj chcel by som sa spitat ci by som vam mohol pomahat na vasom mc servery napr. tazit suroviny na nejake stavby som neni expert a chcel by som som sa spitat ze ci by si dal vsetko do cestiny sory za pravopis.

 2. ShOrty_CZe

  Ahoj, vím že jste právě rádi že modpack jede bez větších problémů ale nevím jestli je to jen u mě ale hlásí to že je nová verze galacticraftu plánujete další verzi modpacku s opraveným Mekanizmem ? :)

 3. Kewar

  Teď v tom posledním buildu je přímo v galacticraftu solární panel. Bohužel když jsem ho napojil na pec a vlezl do ni tak minecraft spadne. Až to ale pojede bez problémů tak by se alespoň trochu zmenšilo to uhelný šílenství v čistém galacticraftu. Já teď zrovna hraji galacticraft +ic2 na 1.6.2. Zatím to funguje ale mám tam pro změnu problém s texturami. U některých itemů to hlásí missing texture. Tak uvidím jak dlouho to bude fungovat.

  1. Anselmo73Anselmo73 Autor příspěvku

   Už jenom kvůli tomu solárnímu panelu opravdu uvažuju, že budu hrát čistý Galacticraft, jenom s NEI a InvetoryTweaks…

 4. Kewar

  Stejně si myslím že časem budou v Galacticraftu podobné věci jako v IC2, Mekanisku atd.
  Pokud autor vidí jaké jsou s tím problémy když musí spolupracovat s jinými módy, tak nejlepší řešení co může udělat je dát tyhle přístroje přímo do Galcticraftu.
  Stejně je ten základ u všech technických módu stejný. Jednou je tam Enrichment Chamber, podruhé Macerator. V Thermal Expansion je to myslím Pulverizer. Takhle přidá do Galcticraftu nějaký vlastní práškodrtič a bude mít klid. Místo aby čekal kde mu co zase změní a celé to rozkopou.

  1. Anselmo73Anselmo73 Autor příspěvku

   Přesně proto UG modpack ořežu na krev a nechám v něm nejspíš kromě Galacticraftu už jenom NEI a InventoryTweaks. Navíc moje trpělivost není nekonečná. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *